Naše piva, jak je vařil sládek Jan Mikš za první republiky
Zilvar 10°
Ve stálé nabídce
Vyráběný podle původní receptury již od roku 1928.
Kaštan 11°
Ve stálé nabídce
Karamelový slad mu dodává lahodnou chuť.
Jirsák 11°
Ve stále nabídce
Světlý spodně kvašený ležák plzeňského typu.
Kněžna 12°
Ve stálé nabídce
Výjimečná dáma s mnoha oceněními.
Bajza 13°
V sezónní nabídce
Sváteční polotmavý ležák s lehce živou chutí.
Jirsák 13°
V sezónní nabídce
Zlatavá barva a osvěžující chuť ohromí každého pivaře.
Kvardian 14°
V sezónní nabídce
Typické staročeské černé pivo s nezaměnitelnou barvou.
Habrovák 15°
V sezónní nabídce
Sváteční speciál pro nevšední příležitosti.
Piva z Městského Podorlického pivovaru
Jsou nefiltrovaná, připravovaná z čistých pivovarských surovin, bez konzervačních či stabilizačních prostředků a přídavků náhražek (rýže, kukuřice, cukr). Splňují tak podmínky vyspělých pivních evropských velmocí o čistotě piva známých pod názvem Reinheitsgebot.
Námi používané suroviny jsou ryze české provenience. Slad odebíráme z malokapacitní sladovny v Dobrušce, kde je vyráběn tradičním způsobem s převažující mírou ruční práce, což zaručuje jeho vysokou kvalitu. Používáme světoznámý žatecký chmel. Voda, tvořící 90% objemu piva je z hloubkového vrtu RK1 z obce Slemeno, v Podhůří Orlických hor, která patří mezi nejméně ekologicky narušené v České republice.
Při výrobě piva vycházíme z tradičních postupů. Pivo se rodí v naší varně, kvasí na spilce a zraje v ležáckých tancích. Přítomnost pivovarských kvasinek dává našim pivům nezaměnitelný charakter jak ve vůni, tak v barvě. Při vaření piva používáme recepty, podle kterých pivo vařil pan Jan Mikš nejstarší, sládek a majitel bývalého Podorlického pivovaru od roku 1918 do znárodnění v roce 1948.